info@silalesrssc.lt Registratūra: (0 449) 74 340 Priėmimas: (0 449) 74 208
{ % set post = blogPost.post %}

Ligoninėje – nauja medicininė įranga


Šilalės rajono ligoninė, siekdama teikti aukščiausios kokybės paslaugas pacientams, investuoja į modernios, šiuolaikinius mokslo ir medicinos praktikos reikalavimus atitinkančios medicininės diagnostikos ir gydymo įrangos įsigijimą bei ligoninėje dirbančio personalo žinių, įgūdžių ir gebėjimų plėtrą, darbo sąlygų gerinimą, kad sveikatos priežiūros specialistų patirtis bei sukauptos žinios leistų pasiūlyti ligoninės pacientams optimaliausius gydymo sprendimus ir paslaugas.

Vienas naujausių ir moderniausių ligoninės pirkinių – LOR gydytojų kabineto įranga. Otolaringologai Raimundas Navikas ir Matas Gusarovas – savo srities profesionalai ir pacientams teikia aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros paslaugas. Nuo šiol jos teikiamos pasitelkiant modernią įrangą.

Viešųjų pirkimų būdu įsigytas – vaizdo garso – laringo fibroskopas. Šio prietaiso pagalba atliekant tyrimą, ausų, nosies, gerklės (LOR) gydytojas vertina nosies ir nosiaryklės būklę. Tyrimas šiuo aparatu padeda diagnozuoti: sinusitą, lėtinę slogą, nosies pertvaros iškrypimą, nosies poliozę, adenoidų išvešėjimą (dažniau vaikams), nosiaryklės cistas ir kt.. Laringo fibroskopu atliekamas nosies ir nosiaryklės būklės tyrimas, pasaulyje dar vadinamas auksiniu standartu.

Taip pat nupirkta: timpanometras, kuris svarbus tiriant klausos sutrikimus, susijusius su vidurine ausimi, spaudimu joje ar oro kiekio pokyčiais; otoskopas - išorinei klausomajai landai ir būgneliui apžiūrėti; ausų plovimo aparatas, paciento ir gydytojo kėdės, bei vežimėlis įrangai.

Visos LOR kabineto įrangos kaina - 49803,60 Eurų. Labai džiaugiamės, kad prie šio labai svarbaus pirkinio prisidėjo ir Šilalės rajono savivaldybė – 20 000 eur.

Šilalės rajon ligoninė ir toliau stiprins teikiamas bei plėtos naujas sveikatos priežiūros paslaugas, sieks aukščiausios kokybės standartų, tam kad užtikrinti sveikatos gerovę savo pacientams.

Būkite sveiki!

VšĮ Šilalės rajono ligoninės administracija

Naujiena paskelpta: 2024-05-29