info@silalesrssc.lt Registratūra: (0 449) 74 340 Priėmimas: (0 449) 74 208
{ % set post = blogPost.post %}

LSMU Rezidentūros bazių mugė 2024

Šių metų, balandžio 12 dieną, VšĮ Šilalės rajono ligoninės (būsimo VšĮ Šilalės rajono savivaldybės sveikatos centro) atstovai dalyvavo Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Podiplominių studijų centro organizuotoje Rezidentūros dienoje, kurios metu vyko LSMU rezidentūros bazių mugė. Minėtame renginyje dalyvavo daugiau kaip 40 įvairių Lietuvos gydymo įstaigų atstovų. Rezidentūros bazių mugės tikslas -  padėti vientisųjų studijų studentams ir gydytojams rezidentams pasirinkti savo karjeros kelią bei suteikti kuo daugiau informacijos apie galimybes dirbti Lietuvos gydymo įstaigose. VšĮ Šilalės rajono ligoninės  atstovai turėjo galimybę tiesiogiai pabendrauti su dideliu būriu LSMU gydytojų rezidentų ir VI kurso studentų, pristatyti atstovaujamą gydymo įstaigą, jos veiklas bei ateities perspektyvas. Rezidentūros bazių mugėje VŠĮ Šilalės rajono ligoninei atstovavo – L.e.p. direktoriaus pavaduotoja medicinai Inna Viršilienė ir Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus vedėja Reda Butvidienė.

Džiaugiamės puikiai organizuotu renginiu, galimybe parsivežti naujų idėjų, patirties ir žinių, o gal ir būsimų įstaigos specialistų, juolab, kad  „grįžti namo, į savo kraštą“ ir dirbti pageidavimus išsakė ir būsimas gydytojas kardiologas, ir oftalmologas, ir dermatovenerologas.

Klausimas skaitytojams, kuriai iš išvardintų LSMU studijų programų ciklų vykdymui, VšĮ Šilalės rajono ligoninė yra atrinkta, kaip rezidentūros bazė: abdominalinė chirurgija, chirurgija, akušerija ir ginekologija, anesteziologija ir reanimatologija, darbo medicina, dermatovenerologija, endokrinologija, fizinė medicina ir reabilitacija, gastroenterologija, kardiologija, kraujagyslių chirurgija, laboratorinė medicina, vidaus ligos, neurologija, ortopedija traumatologija, pulmonologija, radiologija, skubioji medicina, urologija, vaikų ligos?

Pats pirmas teisingo atsakymo autorius bus apdovanotas specialiu VšĮ Šilalės rajono ligoninės direktoriaus įsteigtu prizu.  Jūsų nuomone teisingą atsakymą su savo vardu rašykite ligoninės facebook paskyroje iki balandžio 19 dienos.

 

Su nuoširdžiais linkėjimais išlikti sveikiems.

VšĮ Šilalės rajono ligoninės administracija

Naujiena paskelpta: 2024-04-16